הלהקה והאתר image
מוסררה היא להקת רוק ירושלמית עם סדר יום מוסיקלי וחברתי, שהוקמה בשלהי שנת 2015 על- ידי שלושה אחים: עפר מזר, בוני מזר ורועי גרינברג.
הלהקה מבצעת חומר מקורי שעפר כתב, הלחין ועיבד. עפר הוא מנהיג הלהקה, הזמר ואחד משני הגיטריסטים שלה. החומר משלב שירי אהבה, שירי מחאה ושירים על חוויות החיים.
הלהקה נקראת על שמה של השכונה הירושלמית האייקונית "מוסררה" (כיום "מורשה"), שתושביה יצאו בתחילת שנות השבעים לרחובות תחת מנהיגותם של הפנתרים השחורים. אלה, שינו את המציאות החברתית והפוליטית בישראל, שברו תקרות זכוכית וחייבו את ההנהגה בשעתו להביט היטב במראה.
"מוסררה" במיטבה על הבמה. הופעותיה החשמליות מחשמלות. הן מלוות בהרבה גיטרות, דיסטורשן, מלודיה מרגשת וטקסטים נוקבים.

בשנת 2017 ייצגה הלהקה את סצינת הרוק המקומית בפסטיבל ירושלים ואף פתחה את אירועי הקיץ במעלה אדומים.
בשנת 2018 נבחרה הלהקה להופיע בגן סאקר בפני מאות מרצי המירוץ הדיפלומטי של משרד החוץ, ובהם דיפלומטים זרים ואנשי משרד החוץ.

באתר זה ניתן להקשיב בחינם לשלושת אלבומי הלהקה: אלבום הראשון והשני (קפה וקלפים), אשר עברו רמיקס ומסטרינג בשנת 2020 ואלבום ההופעה החיה הנקרא ״חי בצוללת״, אשר הוקלט במהלך הופעה חיה בצוללת הצהובה בירושלים במהלך שנת 2017. פשוט לחצו על הלשוניות של האלבומים והפעילו את נגן המוסיקה.

באתר תוכלו גם למצוא את פרויקט האנפלגד של הלהקה, שבמהלכו הוקלטו שיריו של עפר מזר בגרסאות אקוסטיות. קליק על הלשונית יוביל אתכם אל הנגן ותוכלו להאזין לשירים הללו להנאתכם. 

https://musraraband.bandcamp.com/להקשבה או להורדת כל אלבומי הלהקה, כולל האלבום החי, לחצו על הלינק הזה:

את האלבום החי של מוסררה בצוללת הצהובה ניתן להוריד גם בחנויות המוזיקה השונות כולל אפל מיוזיק, גוגל פליי וספוטיפיי

ראיונות עם עפר מזר על מוזיקה ומחאה:
ראיון של עפר מזר בקול השלום על מוזיקה ומחאה חברתית  - https://www.youtube.com/watch?v=9rer5bboOzs
לראיון של עפר מזר בתכנית ״המזנון עם יואב קרקובסקי״ ברשת ב׳ - https://www.youtube.com/watch?v=jA1LDFDrwYI